Je bent nu voorbij het hoofdmenu
Je bent nu voorbij het hoofdmenu

BMW X5 lease

BMW X5

BMW X5 leasen

Lease een nieuwe of gebruikte BMW X5 met onze flexibele lease- en financieringsmogelijkheden, perfect voor zakelijk en privégebruik. Kies de leaseauto die bij jou past en profiteer van de voordelen die wij te bieden hebben. Maak de juiste keuze en rij binnenkort in jouw eigen BMW X5! Met de BMW X5 leasen, krijg je niet alleen een luxe auto, maar ook de vrijheid om te rijden zoals jij dat wilt.

Ontdek de luxe van de BMW X5

De BMW X5, onderdeel van het BMW-concern, is een luxe SUV die geschikt is voor zowel zakelijk als privégebruik. Deze 5-deurs wagen, geproduceerd in de USA, heeft een lengte van 4,99 meter en is uitgerust met een moderne mild hybrid (MHEV) aandrijflijn, waardoor hij plaats biedt aan maximaal 5 inzittenden. Met een bagageruimte van maximaal 655 liter heb je voldoende ruimte voor al je spullen. De BMW X5 is voor het laatst geüpdatet in 2026 en combineert stijl met functionaliteit, wat het model ideaal maakt voor wie op zoek is naar comfort en prestaties. Alternatieve modellen zijn de Audi Q7 en Volvo XC90. Als je kiest voor de BMW X5 leasen, kies je voor een auto die luxe en functionaliteit perfect samenbrengt.

Ervaar de kracht en luxe van de BMW X5

De BMW X5 is een krachtige en veelzijdige SUV, ideaal voor zowel zakelijk als privégebruik. Met motoren van 313 tot 400 pk biedt deze auto indrukwekkende prestaties. De snelste uitvoering van de X5 accelereert in slechts 5,3 seconden naar 100 km/u, wat zorgt voor een sportieve rijervaring. Daarnaast is de X5 zeer functioneel; je kunt met dit voertuig een caravan of aanhanger trekken tot 3.200 kg, terwijl het basismodel een trekgewicht van 3.000 kg heeft. Het leeggewicht van de X5 ligt tussen de 2.265 en 2.330 kg, wat bijdraagt aan de stabiliteit en het rijcomfort. Kies voor de BMW X5 en geniet van de perfecte combinatie van luxe, kracht en functionaliteit. Met de BMW X5 leasen, krijg je de kans om deze indrukwekkende prestaties zelf te ervaren.

Rijd tot 104 kilometer elektrisch met de X5

De BMW X5 xDrive50e is perfect voor jou als leaserijder die duurzaamheid en prestaties wil combineren. Met een accucapaciteit van 29,5 kWh kun je tot 104 kilometer (WLTP) volledig elektrisch rijden. Je laadt de auto thuis of aan een AC-lader aan de straat op tot 11 kW. Deze plug-in hybride heeft zowel een elektromotor als een brandstofmotor, wat zorgt voor een lager verbruik en minder uitstoot. Is de accu leeg? Geen probleem, de verbrandingsmotor zorgt ervoor dat je zorgeloos verder kunt rijden. Het leasen van een BMW X5 xDrive50e is een uitstekende keuze voor milieubewuste rijders.

Leasen of financieren: jouw BMW X5 opties

Ben je geïnteresseerd in een BMW X5? Je kunt kiezen tussen leasen of financieren. Leasen biedt je gemak, zekerheid en ontzorging, terwijl financieren je de kans geeft om aan het einde van de looptijd eigenaar te worden. Beide opties zijn geschikt voor zakelijke en particuliere rijders. Ontdek de mogelijkheden die het beste bij jou passen en maak een weloverwogen keuze. Met de BMW X5 leasen, heb je de flexibiliteit om te rijden in een luxe auto zonder de zorgen van eigendom.

Kiezen tussen leasen of financieren

Wat past het best bij jou? Leasen of financieren? Bekijk de eigenschappen en leer over de verschillen en overeenkomsten.
BMW X5

BMW X5 direct uit voorraad

Zoeken

 

1. Auto Financieren Particulier

Aan de berekening kunnen geen rechten ontleend worden. Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Pon Financial Services. handelend onder de naam Mobilist, gevestigd te Amersfoort en ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Mobilist biedt financieringen aan onder AFM vergunning nummer 12007990. Financieringsaanbieding is op basis van een niet doorlopend krediet. Debetrentevoet (vaste rente gedurende de looptijd) staat in het rekenvoorbeeld genoemd. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Download de dienstenwijzer (PDF).

 

Rekenvoorbeeld

Verkoopprijs auto  Termijnbedrag (p/m)  Aanbetaling  Slottermijn  Totaal kredietbedrag  Totale kredietprijs  Debet-rentevoet  Jaarlijkse kostenpercentage  Looptijd (mnd) 
€ 19.900 € 238 € 5.000 € 7.960 € 14.900 € 19.383 9,99% 9,99% 48
€ 29.900 € 358 € 7.500 € 11.960 € 22.400 € 29.138 9,99% 9,99% 48
€ 49.950 € 599 € 12.500 € 19.980 € 37.450 € 48.712 9,99% 9,99% 48

2. Private Lease

Keurmerk Private Lease

Mobilist Private Lease wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease(opent externe website) aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het handelsregister onder nummer 20073305. Getoonde tarieven zijn o.b.v. Private Lease inclusief BTW, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tenzij anders door je ingesteld op de pagina (onder andere: looptijd, jaarkilometrage en eigen risico). Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Tarieven kunnen nog wijzigen en zijn beperkt geldig. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeeldingen kunnen afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. 

De overheid gaat de korting op de motorrijtuigenbelasting (MRB) voor elektrische en plug-in hybride auto’s in de periode 2026 - 2030 (verder) afbouwen.

  • Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.
  • Plug-in hybride auto’s: Vanaf 2026 betaalt u het volledige tarief motorrijtuigenbelasting.

Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt mogelijk uw leaseprijs de komende jaren. De algemene voorwaarden Keurmerk Private Lease, de aanvullende voorwaarden en de algemene verzekeringsvoorwaarden zijn te downloaden. Download voorwaarden (pdf) 

 

3. Financial Lease

Aan de berekening kunnen geen rechten ontleend worden. Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Pon Financial Services B.V. handelend onder de naam Mobilist, gevestigd te Amersfoort en ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305.

 

4. Full Operational Lease

Aan de berekening kunnen geen rechten ontleend worden. Operational Lease wordt verstrekt door Volkswagen Pon Financial Services B.V. handelend onder de naam Mobilist, gevestigd te Amersfoort en ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305.

 

Content

De inhoud van deze pagina is samengesteld op basis van gegevens van onze dataleveranciers. Hoewel wij deze informatie met zorg verwerken, kunnen wij de juistheid niet garanderen. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.